System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku, umożliwiające bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli - nasze zminiaturyzowane moduły można zainstalować w dowolnej puszce podtynkowej za włącznikiem światła, rolety itd. i działają w każdej instalacji.

Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami. Nie "łączy" się trwale z infrastrukturą.

Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje? Nie przejmuj się; wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu. Inteligentny System sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń, a w razie potrzeby informuje Ciebie o wystąpieniu zdarzenia. Jako jedyny na rynku zna dokładne położenie otwarcia rolety, markizy itp.

System automatycznie aktualizuje swoje oprogramowanie oraz wykonuje kopie zapasowe na zewnętrzny serwer. Elementy zasilane bateryjnie ze sporym wyprzedzeniem przypominają o wymianie baterii. Gdy wyjedziesz na urlop i zapomnisz wyłączyć ogrzewanie, FIBARO wyśle wiadomość z pytaniem, czy ma to zrobić za Ciebie.

Fibaro - Inteligentny Dom